سیاست حفظ حریم خصوصی

سایت Tutti.ir می داند که شما به چگونگی استفاده از اطلاعات شخصی تان و به اشتراک گذاری آنها اهمیت می دهید به همین خاطر حریم خصوصی شما را جدی می گیرد. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده طوطی از اطلاعات شخصی شما، مطالب ذیل را مطالعه نمایید. شما با بازدید و دسترسی به وب سایت Tutti.ir ، هر یک از پیوندها، ویژگی ها، محتوا یا خدمات برنامه های مربوطه که توسط شرکت ارائه می شود، یا با استفاده از هر یک از خدمات ما، سیاست ها و شیوه های ذکر شده در این بخش، سیاست حفظ حریم خصوصی را پذیرفته اید.

سیاست حفظ حریم خصوصی شامل چه مواردی می شود؟

سیاست حفظ حریم خصوصی، نحوه ی استفاده شرکت از اطلاعات شخصیِ جمع آوری شده، هنگام بازدید شما از وب سایت و استفاده از خدمات آن را در بر می گیرد.

طوطی چه اطلاعات شخصی ای را جمع آوری می کند؟

اطلاعاتی که از مشتریان جمع آوری می کنیم امکان ایجاد یک حساب کاربری مناسب جهت شخصی سازی تجربه کاربران از وب سایت را برای ما فراهم می کند.

اطلاعاتی که ما از مشتریان خود جمع آوری می کنیم عبارتند از:

اطلاعات شخصی ای که شما در اختیار ما قرار می دهید:

ما هر گونه اطلاعاتی را که شما در وب سایت وارد نموده یا به هر طریق دیگری در اختیار ما قرار می دهید، دریافت و ذخیره می کنیم. نوع اطلاعات شخصی ای که به این شیوه گردآوری می شود شامل نام، آدرس ایمیل، جنسیت، تاریخ تولد، آدرس IP، مکان، اطلاعات مرورگر، نام کاربری، رمز عبور، و هرگونه اطلاعات دیگری می شود که برای ارائه خدمات ما ضروری هستند. شما مجاز هستید برخی اطلاعات را در اختیار ما قرار ندهید، اما در این صورت ممکن است بسیاری از پیشنهادات و خدمات ویژه ما را از دست بدهید. اطلاعات شخصی ای که در اختیار ما قرار می دهید برای اهدافی نظیر پاسخ به سوالات، بهبود محتوای وب سایت، سفارشی کردن تبلیغات و محتوایی که مشاهده می کنید، برقراری ارتباط با شما در رابطه با محصولات و خدمات شرکت از جمله پیشنهادهای ویژه و خدمات جدید مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات شخصی ای که به صورت خودکار جمع آوری می شود:

  • ما اطلاعات مشخصی را هنگام تعامل شما با وب سایت یا استفاده از خدمات آن دریافت می کنیم. شرکت به صورت خودکار اطلاعاتی را از مرورگر شما دریافت و روی سرورهای سایت ثبت می کند، از جمله آدرس IP، اطلاعات مربوط به کوکی ها، اطلاعات مرورگر، سیستم عامل، برچسب زمان، صفحاتی که درخواست می کنید، و اقدامات و رویه ای که در وب سایت اتخاذ می کنید.
  • سرویس ما عموماً به طور خودکار اطلاعات کاربری نظیر تعداد و فراوانی بازدیدکنندگان سایت و نحوه استفاده آنها از محتوای آن را جمع آوری می کند. شرکت از این اطلاعات تنها به صورت تراکمی استفاده می کند، یعنی به عنوان یک سنجش آماری، و نه به گونه ای که هویت شما مشخص شود. این نوع از داده های تراکمی ما را قادر می سازد چگونگی استفاده مشتریان از قسمتهای مختلف سایت یا خدمات را تعیین نماییم تا جذابیت آن را برای اکثریت مشتریان بیشتر نموده و خدمات خود را بهبود بخشیم. به عنوان بخشی از این استفاده، ممکن است اطلاعاتی تراکمی درباره نحوه استفاده جمعی مشتریان از وب سایت و خدماتمان را در اختیار همکاران خود قرار دهیم. ما به این دلیل این نوع داده های آماری را با همکاران خود به اشتراک می گذاریم که آنها نیز از چگونگی استفاده کاربران از وب سایت یا خدمات ما آگاه شوند، تا بتوانند یک تجربه آنلاین مطلوب را برای شما فراهم سازند. تأکید می کنیم که شرکت به هیچ وجه اطلاعات تراکمی را به گونه ای که باعث تشخیص هویت شما شود در اختیار همکاران قرار نخواهد داد.

ارتباطات از طریق ایمیل:

هنگامی که شما ایمیلی را که از سوی شرکت فرستاده شده باز می کنید، در صورتی که کامپیوتر یا دستگاه شما این قابلیت را پشتیبانی کند، ما یک تأییدیه دریافت می کنیم. از این تأییدیه به منظور افزایش جذابیت، کارایی ایمیلها، بهبود وب سایت و خدماتمان استفاده می کنیم. شما میتوانید با دنبال کردن دستورالعملهای مندرج در هر ایمیل، از دریافت ایمیل های بیشتر امتناع ورزیده و از عضویت در خبرنامه و یا دریافت سایر هشدارها انصراف دهید.

کوکی ها:

  • کوکی ها شناساگرهای الفبایی-عددی هستند که ما از طریق مرورگر شما به واسط ذخیره سازی دائمی کامپیوترتان (مانند هارددیسک) انتقال میدهیم تا سیستمهای شرکت قادر به تشخیص مرورگر شما بوده و به ما بگویند صفحات وب سایت چطور و چه موقع و توسط چه تعداد افرادی بازدید شده اند. ما از کوکیها به منظور بهینه سازی تجربیات بازدیدکنندگان، آگاهی بیش از پیش نسبت به استفاده آنها از سایت و نیز بهبود کیفیت استفاده می کنیم.
  • اکثر مرورگرها گزینه ای برای خاموش کردن قابلیت کوکی دارند، که مانع پذیرش کوکیهای جدید توسط مرورگر شما می شود، و نیز (بسته به پیچیدگی نرم افزار مرورگر شما) به شما اجازه می دهد در خصوص پذیرش هر یک از کوکی های جدید تصمیمات مختلفی را اتخاذ کنید. با این وجود ما اکیداً توصیه می کنیم کوکی های خود را در وضعیت روشن نگه دارید، زیرا کوکی ها امکان بهره مندی از برخی از جذاب ترین خدمات وب سایت ما را برای شما فراهم می کنند.
  • تبلیغاتی که در سایت به نمایش در می آیند توسط همکاران ما در بخش تبلیغات منتشر می شوند که ممکن است کوکی هایی را برای خود وضع کنند. هر بار که تبلیغاتی برای شما فرستاده می شود این کوکی ها باعث می شوند که سرور تبلیغات کامپیوتر شما (یا هر دستگاه دیگر) را شناسایی کند تا اطلاعاتی را در مورد شما یا هر شخصی که ازکامپیوتر شما استفاده می کند، جمع آوری کند. این اطلاعات شبکه های تبلیغاتی را قادر می سازد تبلیغات هدفمندی را برای شما به نمایش بگذارند که به زعم آنان بیشترین منفعت را برای شما در بر دارند. سیاست ما در زمینه حفظ حریم خصوصی شامل کوکی های وضع شده از سوی شرکت طوطی می شود و استفاده از کوکی ها توسط بخش تبلیغات را در بر نمی گیرد.

آیا شرکت اطلاعات شخصی ای را که دریافت می کند به اشتراک می گذارد؟

اطلاعات شخصی در مورد مشتریان جزء لاینفکی از تجارت ما محسوب می شود. ما به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را برای دیگران فاش نمی کنیم.

ما مجاز هستیم اطلاعات شخصی کاربران را زمانی که ایمان داشته باشیم انتشار آنها برای تبعیت از قانون ضروری به شمار می رود، منتشر نماییم؛ شرایط کاربری سایت و سایر توافقات را اعمال و اجرا نماییم؛ یا از حقوق، دارایی، یا امنیت شرکت، کارکنان، کاربران یا سایرین حفاظت کنیم. این امر شامل تبادل اطلاعات با سایر شرکتها و سازمانها جهت محافظت در برابر کلاهبرداری، اظهارات کلامی غیرقانونی، و کاهش ریسک اعتباری می شود.

آیا اطلاعات شخصی من محفوظ هستند؟

از اطلاعات شخصی مربوط به حساب کاربری شما در طوطی به وسیله یک رمز عبور برای حریم خصوصی و امنیت شما محافظت می شود. شما می بایست با انتخاب و حفاظت مناسب از رمز عبور خود و محدود کردن دسترسی به کامپیوترتان (یا هر دستگاه دیگری) و خارج شدن از حساب خود پس از بازدید از سایت، اطمینان حاصل نمایید که هیچ دسترسی غیرمجازی به حساب و اطلاعات شخصی شما صورت نخواهد گرفت.

شرکت همه تلاش خود را در جهت حفاظت از اطلاعات کاربران به کار می گیرد؛ با این وجود ما نمی توانیم امنیت اطلاعات حساب کاربری را تضمین نماییم. ورود یا استفاده غیرمجاز، خطای سخت افزاری یا نرم افزاری، و سایر عوامل ممکن است امنیت اطلاعات کاربران را در هر زمان به خطر اندازند.

وب سایت ما حاوی پیوندهایی به سایر سایتها می باشد. طوطی هیچ مسئولیتی در قبال روشها و سیاستهای حریم خصوصی سایر سایتها ندارد. شما هنگام استفاده از این پیوندها باید سیاستهای حریم خصوصیِ ذکرشده در سایتهای مربوط به آنها را مطالعه نمایید. سیاست حفاظت از حریم خصوصی ما صرفاً ناظر بر اطلاعاتی است که در این وب سایت جمع آوری می شود.

به چه اطلاعات شخصی ای می توانم دسترسی داشته باشم؟

شرکت به شما اجازه می دهد به اطلاعات ذیل درباره خود برای اهداف مربوط به بازبینی و در بعضی موارد خاص به روزرسانی یا حذف این اطلاعات، دسترسی داشته باشید. این فهرست با تغییرات وب سایت تغییر خواهد کرد.

  • اسم حقیقی
  • اطلاعات کاربری و حساب کاربری
  • آدرس ایمیل
  • نام کاربری و رمز عبور
  • تنظیمات کاربری

تغییرات در سیاست حفاظت از حریم خصوصی سایت

شرکت ممکن است هر چند وقت یک بار سیاست خود در راستای حفاظت از حریم خصوصی را اصلاح نماید. استفاده از اطلاعاتی که اکنون جمع آوری می شود مشمول سیاست حریم خصوصی تحت اجرا در زمان استفاده از اطلاعات موردنظر می باشد. چنانچه در نحوه استفاده از اطلاعات شخصی تغییری ایجاد شود، از طریق اعلان های مربوطه در وب سایت یا ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. کاربران در زمان استفاده از وب سایت پس از اعلام هر گونه تغییرات در سیاست حفاظت از حریم خصوصی، مشمول این تغییرات هستند.

سوالات یا نگرانی ها

چانچه هر گونه سوال یا نگرانی در مورد حریم خصوصی در سایت ما دارید، لطفاً با ارسال یک پیغام همراه با جزئیات به آدرس ایمیل customer@tutti.ir ما را مطلع سازید. ما از هیچ تلاشی در جهت رفع نگرانی شما در سریع ترین زمان ممکن فروگذار نخواهیم کرد.

تاریخ اجراء: یازدهم آپریل 2015


فروشگاه خصوصی طوطی

طوطی یک شرکت خصوصیه با مسئولیت محدود که توسط اشخاصی با سابقه کار و تحصیل در ایران و خارج از ایران تاسیس شده و به ثبت رسیده. یکی از اهداف اصلی طوطی به وجود آوردن ِ فضایی شاد و متفاوت برای خرید کالاهایی هست که معمولا به راحتی و با قیمت مناسب در دسترس نیستند. برای رسیدن به این هدف، طوطی به طور مستمر با شرکت های اصلی تولید کننده ی کالا، تامین کنندگان خدمات و نمایندگی های اصلی آنها در ارتباط هست تا بتونه بهترین محصولات رو با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار بده!