قوانین استفاده

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات طوطی

به وب سایت tutti.ir خوش آمدید. طوطی یک وب سایت تجاری وابسته به Mehrock Ventures می باشد. شرکت Mehrock Ventures در زمینه ایجاد سایت برای اهداف مختلف در حوزه دیجیتال مانند تجارت الکترونیک فعالیت می کند. در این مورد وب سایت طوطی برای کاربرانی که از این سایت بازدید و خرید می کنند محصولات و خدمات با کیفیتی را عرضه می کند. خدمات طوطی مشمول شرایط ذیل هستند:

موافقت با شرایط و قوانین استفاده از سایت:

شما به موجب استفاده از خدمات طوطی موافقت خود را با این شرایط اعلام می کنید.

گستره خدمات ما به مرور زمان افزایش یافته و هماهنگ با شرایطی خواهد بود که به صورت منظم به اطلاع مشتریان خواهد رسید. هنگامی که از خدمات طوطی (مانند حساب کاربریتان) استفاده می کنید، مشمول دستورالعمل ها، شرایط و توافقات مربوط به خدمات طوطی هستید.

حریم خصوصی:

لطفاً صفحه مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی ما را مرور کنید. این سیاست ها برای درک ماهیت رویه ما در این سایت که در ذیل شرح داده شده است، حائز اهمیت هستند.

ارتباطات الکترونیک:

هنگامی که از خدمات طوطی استفاده می کنید و یا برای ما ایمیل می فرستید، به صورت الکترونیکی با طوطی ارتباط برقرار می کنید، بدین وسیله رضایت خود را از برقراری ارتباط الکترونیک(ایمیل) میان دو طرف اعلام می دارید. شما می پذیرید که همه توافقات، اعلانات، اطلاعات و ارتباطاتی که به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می گیرند مطابق با ملزومات قانونی ارتباطات کتبی هستند. تیم ارائه خدمات به مشتریان طوطی درخواستهای شما را هر چه سریع تر پاسخ خواهد داد.

کپی رایت:

هر گونه محتوای موجود در خدمات طوطی از قبیل متن، گرافیک، لوگو، آیکون، تصویر، کلیپهای ویدئویی و صوتی، دانلودهای دیجیتال، و گردآوری داده جزء مایملک شرکت Mehrock Ventures، وب سایت طوطی و تهیه کنندگان محتوای آن هستند. هر گونه محتوا و گردآوری محتوای فوق الذکر جزء مایملک شرکت Mehrock Ventures بوده و تحت حفاظت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی کپی رایت می باشند.

علائم تجاری:

تمامی لوگوها، عناوین صفحه، گرافیک، آیکون، نوشته ها و اسامی خدمات موجود در وب سایت طوطی در ایران و سایر کشورها جزء علائم تجاری شرکت Mehrock Ventures محسوب می شوند. علائم تجاری طوطی نباید در رابطه با محصولات یا خدماتی که متعلق به طوطی نیستند مورد استفاده قرار گیرند، استفاده از علائم تجاری طوطی به هر طریقی که موجب سردرگمی مشتریان شده یا موجب توهین به شرکت طوطی شود و یا اعتبار آن را خدشه دار کند مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت. سایر علائم تجاری ای که متعلق به طوطی نیستند و در خدمات طوطی از آنها استفاده می شود جزء مایملک مالکان مربوطه آنها به شمار می روند، که ممکن است تحت حمایت، وابسته و مرتبط با شرکت طوطی باشند یا نباشند.

مجوز و دسترسی:

شرکت طوطی منوط به پذیرش شرایط و قوانین استفاده از سایت توسط شما، اجازه دسترسی به سایت و خدمات آن را به صورت محدود، غیرانحصاری، و غیر قابل انتقال در اختیار شما قرار می دهد. این اجازه شامل موارد زیر نمی شود: بازفروش یا هر گونه استفاده تجاری از خدمات طوطی، هر گونه جمع آوری و استفاده مجدد از محتوای سایت طوطی مانند تصاویر و ویدئوها، استفاده فرعی از هر گونه خدمات طوطی یا محتوای آن، دانلود یا کپی برداری از اطلاعات مربوط به حساب کاربری به نفع خدمات یا تاجران دیگر و یا استفاده از داده کاوی با هدف ارائه داده ها به سرویس ها یا تاجران دیگر.

هر گونه حقی که به واسطه شرایط و قوانین استفاده از سایت صراحتاً به شما داده نشده برای شرکت طوطی یا مجوزدهندگان آن، تهیه کنندگان، ناشران، صاحبان حقوق یا سایر ارائه دهندگان محتوای سایت محفوظ می باشد. هیچ یک از خدمات شرکت طوطی نباید بدون رضایت کتبی صریح از موسسان طوطی یا وکیل قانونی آن مورد تکثیر، کپی برداری، فروش، بازفروش، بازدید یا بهره برداری جهت مقاصد تجاری قرار گیرند. شما مجاز نیستید با استفاده از تکنیکهای خاص نسبت به استفاده از هر گونه علامت تجاری، لوگو یا سایر اطلاعات مربوط به مالکیت شرکت طوطی (از جمله تصاویر، متن، آرایش و ساختار صفحات) بدون رضایت کتبی صریح اقدام کنید. شما مجاز نیستید با به کارگیری اسم یا نشان تجاری طوطی بدون رضایت کتبی صریح از برچسب های متا (MetaTags) یا هر «متن پنهان» دیگری استفاده کنید. شما مجاز به سوءاستفاده از خدمات طوطی نیستید. شما فقط مطابق با قوانین، مجاز به استفاده از خدمات طوطی هستید. در صورتی که قوانین استفاده از سایت یا خدمات آن را نپذیرید، مجوزهای داده شده به شما از سوی طوطی فسخ خواهند شد. چنانچه از شرایط مذکور و هرگونه شرایط مربوط به خدمات شرکت Mehrock Ventures و وب سایت tutti.ir تبعیت نکنید، اختیاراتِ واگذار شده لغو خواهند شد.

حساب کاربری شما:

شما با استفاده از خدمات طوطی، مسئول حفاظت از حریم خصوصی خود شامل: حساب کاربری، رمز عبور و نیز محدود کردن دسترسی به کامپیوتر خود هستید. شما مسئولیت تمام فعالیت هایی که با حساب کاربری یا رمز عبور شما صورت می گیرد را بر عهده دارید. طوطی اجازه فروش محصولات به افراد زیر 18 سال را ندارد بنابراین شما با ثبت نام در سایت اذعان می کنید که بالای 18 سال سن دارید. طوطی بنا به تشخیص خود حق عدم ارائه خدمات، بستن حساب کاربری، حذف یا ویرایش محتوا و یا لغو سفارشات را برای خود محفوظ می دارد.

بررسی ها، نظرات، ارتباطات و سایر محتویات:

مادامی که محتوای ارسال شده از سوی کاربران شامل محتوای غیرمجاز، توهین آمیز، تهدیدکننده، ناقض حریم خصوصی و حقوق مالکیت معنوی نباشد، آسیبی به اشخاص ثالث وارد نکند و حاوی ویروس های نرم افزاری، محتوای سیاسی، تبلیغات تجاری، ایمیل های جمعی، یا هرگونه اسپم نباشد، کاربران مجاز هستند بررسی ها و نظرات خود را عنوان کرده و پیشنهادات خود، ایده ها، نظرات، سوالات و این قبیل اطلاعات را در سایت ارائه کنند.

شما مجاز نیستید از یک آدرس ایمیل جعلی استفاده کنید، یا خود را جای شخص دیگری جا زده و اطلاعات غلطی را از کارت بانکی خود ارائه کنید. طوطی حق (و نه وظیفه) حذف یا ویرایش محتوای این چنینی را برای خود محفوظ می دارد، اما محتوای پست شده در سایت توسط کاربران را به طور منظم بازبینی نمی کند.

شما با پست کردن محتوا در سایت، حق غیرانحصاری، دائمی، غیر قابل فسخ، و بدون حق امتیاز جهت استفاده، تکثیر، تغییر، اقتباس، نشر، ترجمه، توزیع و نمایش چنین محتوایی را در سرتاسر جهان و به واسطه هر رسانه ای به شرکت طوطی می دهید. شما حق استفاده از نامی که در رابطه با چنین محتوایی از آن استفاده می کنید را به شرکت طوطی می دهید. شما تضمین می کنید که:

  • تمامی حقوق مربوط به محتوایی که پست می کنید را تحت مالکیت و کنترل خود دارید؛
  • محتوای پست شده توسط شما صحیح است؛
  • استفاده از محتوای ارائه شده توسط شما سیاست سایت را نقض نمی کند و آسیبی به هیچ شخصی وارد نمی کند؛
  • برای تمامی دعاوی احتمالی ناشی از محتوای ارائه شده توسط شما به طوطی غرامت می پردازید.

طوطی حق (و نه وظیفه) نظارت و ویرایش یا حذف هر گونه فعالیت یا محتوا را دارد. طوطی هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال محتوای پست شده در سایت توسط شما یا هر شخص ثالث دیگری را بر عهده نمی گیرد.

شکایات مربوط به کپی رایت:

شرکت طوطی همواره از مالکیت معنوی دیگران حفاظت می کند و اگر شما احساس می کنید حقوقتان به واسطه خدمات طوطی نقض شده است لطفاً دعوی خود را از طریق ایمیل به آدرس customer@tutti.ir برای ما ارسال کنید.

ریسک صدمات به کالا:

ما با باربری هایی همکاری می کنیم که نهایت دقت در انتخاب آنها به کار رفته است، اما همواره خطر آسیب یا خسارت به کالاها وجود دارد، که مسئولیت آن به مجرد تحویل کالا از سوی ما به باربری بر عهده شما خواهد بود. ما گزینه استفاده از بیمه را در هنگام خرید برای شما فراهم می آوریم، که طی این فرآیند از کالا و پول شما محافظت خواهد کرد.

همه اقلام خریداری شده از طوطی مشمول یک قرارداد حمل کالا هستند. این بدان معناست که ریسک صدمات به کالا و عنوان مالکیت آن به مجرد تحویل کالا از سوی ما به باربری، به شما منتقل خواهد شد.

عودت کالا، استرداد هزینه و عنوان مالکیت

طوطی عودت هیچ کالایی را تا زمانی که این کالاها به دست یکی از مراکز تکمیلی شرکت نرسند، نمی پذیرد. ما به مشتریان اجازه می دهیم از سیاست 7 روزه عودت کالا برای اقلامی که در زمان رسیدن به دست مشتری نیاز به تست دارند استفاده کنند، مگر اینکه کالای موردنظر به شکل کتاب، CD، یا هر گونه محصولی باشد که فاسد شدنی و شکستنی نباشد. هنگامی که ما محصول مورد نظر را در مراکز خود به همراه درخواست عودت شما دریافت کردیم، متخصصان ما کالای شما را مورد بررسی قرار می دهند. اگر به این نتیجه برسیم که خسارت موردنظر توسط شما وارد نشده است، جایگزینی برای کالای شما پیدا می کنیم و در صورت عدم وجود کالای جایگزین ظرف مدت کوتاهی پول شما را برمی گردانیم. لطفاً جهت تسریع در درخواستتان کالای موردنظر را با دقت بسته بندی کرده و همه متعلقات آن را به همراه رسید در داخل جعبه قرار دهید. چنانچه جعبه در هنگام دریافت توسط مشتری آسیب دیده یا معیوب باشد مسئولیت شماست که مأمور تحویل کالا را مطلع سازید و از او بخواهید یک فرم اقلام معیوب برای شما پر کند و محصول را جهت بررسی به ما برگرداند. ما همه بسته های خود را قبل از ارسال بررسی می کنیم و بنابراین مسئولیت هرگونه آسیب به کالا در فرآیند ارسال ابتدا بر عهده باربری و سپس چک کردن آن بر عهده شماست.

توضیحات محصول:

طوطی سعی می کند در معرفی محصولات تا حد امکان دقیق، قابل اطمینان و بدون اشتباه عمل کند تا بهترین محصولات را با توضیحات دقیقی که توسط تهیه کنندگان آنها ارائه می شود عرضه کند. با این وجود شرکت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و خطاهای احتمالی در توضیحات مربوط به کالاها ندارد. در صورتی که یک محصول عرضه شده توسط طوطی با توضیحاتش مغایرت داشته باشد، تنها گزینه شما برگرداندن آن محصول به صورت استفاده نشده و آسیب ندیده است.

قیمت گذاری:

قیمت هایی که در سایت به نمایش در می آید توسط تهیه کنندگان و تولیدکنندگان ارائه و توصیه می شوند؛ قیمت بازاری محصولات، برآورد قیمت میانگین برچسبهای قیمت فروشندگان جزء برای محصولات مشخص است. تا زمانی که شما سفارش خود را ثبت نکرده باشید و فرآیند خرید با محاسبه مالیات، هزینه ارسال و سایر هزینه ها نهایی نشود تأیید قیمت نهایی محصولات برای شرکت امکان پذیر نیست. اگر طی این فرآیند اشتباهی در قیمت گذاری اقلام یافت شود با شما تماس گرفته خواهد شد تا پیش از ارسال کالا از تغییر قیمت اطلاع پیدا کرده یا سفارش خود را لغو کنید. معمولاً پیش از اتمام فرآیند خرید و تا زمانی که سفارش ثبت شده شما وارد مرحله ارسال نشود، هزینه کالا از کارت شما کسر نخواهد شد.

شرایط نرم افزاری طوطی:

علاوه بر شرایط و قوانین استفاده از سایت شرایطی که در ذیل ملاحظه می کنید شامل هر نرم افزاری می شود که هر چند وقت یک بار در رابطه با استفاده از خدمات طوطی («نرم افزار طوطی») در اختیار شما قرار داده میشود (از جمله به روز رسانی های نرم افزاری و مدارک مربوطه).

سلب مسئولیت از ضمانت ها و محدودیت در مسئولیت:

خدمات طوطی و تمامی اطلاعات، مندرجات، محتوا، محصولات (از جمله نرمافزار) و سایر خدماتی که توسط سایت طوطی در اختیار شما قرار می گیرد بر مبنای «حال حاضر» یا «شرایط موجود» توسط شرکت ارائه می شوند، مگر اینکه به صورت کتبی به گونه دیگری تصریح شده باشد. طوطی در رابطه با عملیات مربوط به خدمات سایت و یا اطلاعات، مندرجات، محتوا، محصولات (از جمله نرم افزار) و سایر خدماتی که توسط شرکت در اختیار شما قرار می گیرد هیچگونه نمایندگی یا تضمینی را، چه به صورت آشکار و چه ضمنی، ارائه نمی کند؛ مگر اینکه به صورت کتبی تصریح شده باشد. شما صراحتاً می پذیرید که ریسک استفاده از خدمات طوطی صرفاً بر عهده خودتان می باشد.

طوطی به موجب قوانین قابل اجرا از تمامی ضمانت ها، چه آشکار و چه ضمنی، سلب مسئولیت می کند؛ از جمله (و نه محدود به) ضمانت های ضمنی خرید و فروش و تناسب با یک هدف خاص. طوطی تضمین نمی کند که خدمات، اطلاعات، مندرجات، محتوا، محصولات (از جمله نرم افزار) و سایر خدماتی که توسط این شرکت یا سرورهای سایت یا ارتباطات الکترونیک در اختیار شما قرار می گیرد عاری از ویروس یا سایر محتویات آسیب زا باشند. طوطی در قبال هر گونه خسارت ناشی از استفاده از خدمات سایت، اطلاعات، مندرجات، محتوا، محصولات (از جمله نرم افزار) و سایر خدماتی که توسط سایت طوطی در اختیار شما قرار می گیرد، از جمله (و نه محدود به) خسارات مستقیم، غیرمستقیم، اتفاقی، کیفری، و تبعی هیچ مسئولیتی ندارد، مگر اینکه به صورت کتبی تصریح شده باشد.

قوانین بخصوصی هستند که محدودیت در ضمانت های ضمنی یا عدم شمول یا محدودیت در خسارات مشخص را مجاز نمی دانند. در صورتی که این قوانین شامل شما شوند، ممکن است بخشی از (یا همه) سلب مسئولیت ها یا محدودیت های فوق الذکر شامل حال شما نشده و شما از حقوق دیگری برخوردار باشید.

خدمات طوطی از همه ضمانت هایی که مورد برداشت ضمنی قرار گرفته یا در توضیحات مربوط به تاجران یا هر گونه متن موجود در سایت درج شده باشند، سلب مسئولیت می کند. نرم افزارهای مربوط به خدمات طوطی عاری از ویروس هستند و از این رو طوطی در قبال هر گونه خسارتی که گمان می کنید به واسطه استفاده از خدمات ما ایجاد شده است هیچ مسئولیتی ندارد.

قانون قابل اجراء:

به موجب استفاده از سایت tutti.ir هر دو طرف موافقت خود را با عمل تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می کنیم. این قوانین ناظر به همه موقعیت ها و شرایط و قوانین استفاده از سایت و نیز هر گونه اختلافی که بین ما رخ دهد می باشند. شما همچنین می پذیرید که چنانچه اختلافات توسط یک میانجی حل و فصل نشد بنا به تصمیم مشترک به دادگاه مراجعه می کنیم. ما امیدواریم که مسائل مورد اختلاف را توسط یک میانجی و در غیر این صورت در دادگاه حل و فصل نماییم. شرکت طوطی هزینه مربوط به دستمزد وکیل دادگستری را برای شاکی تقبل نمی کند و در صورت بی مورد بودن دعاوی حق اتخاذ اقدامات قانونی لازم برای تقبل هزینه دستمزد وکیل های مدافع ما توسط شاکی و نیز حفاظت از اعتبار شرکت را دارد. جهت شروع یک فرآیند میانجی گری شما می بایست نامه خود را برای بخش خدمات مشتریان شرکت ارسال کنید و ما مطابق با آن در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد.

قابلیت تفکیک، اصلاح، و سیاست های سایت

شرکت طوطی مجاز است هر بخش از سایت و شرایط و قوانین استفاده از آن را بدون اعلان قبلی تغییر داده و اصلاح کند اما این امر تأثیری بر اعتبار سایر مندرجات سایت نخواهد داشت.

آدرس ما:

طوطی

سهروردی شمالی، خیابان زینالی غربی، شمارهی 133 ، واحد 18 – تلفن : 88175808-021

تهران، ایران

چهارراه حکیم نظامی، نظر غربی، کوچه میدان کوچک، پلاک ۶۳ -- تلفن: 36291919-031

اصفهان ،ایران

http://www.tutti.ir

نحوه تسلیم احضاریه:

در صورتی که یک دعوی قانونی بر علیه شرکت طوطی دارید لطفاً توجه داشته باشید که ما اینگونه درخواست ها را صرفاً از طریق ایمیل به آدرسی که در ذیل مشاهده می کنید می پذیریم. این درخواست ها می بایست خطاب به Mehrock Ventures و شرکت طوطی بوده و صرفاً به نماینده رسمی ما فرستاده شوند.

شرکت طوطی

آدرس ایمیل: customer@tutti.ir

سایر شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار طوطی

  • استفاده از نرم افزار طوطی: شما مجاز هستید از نرم افزار طوطی صرفاً برای اهداف مرتبط با امکان استفاده و بهره گیری از خدمات طوطی مطابق با شرایط و قوانین استفاده، شرایط نرم افزاری و شرایط خدماتی استفاده کنید. شما مجاز نیستید هیچ یک از اجزای نرم افزار طوطی را در برنامه های خود به کار برده و یا در ترکیب با برنامه های خود کامپایل کنید. شما مجاز نیستید نرم افزار طوطی را برای استفاده در یک سرویس دیگر مورد انتقال، فروش، اجاره، کرایه، قرض، و امانت قرار دهید. شما مجاز نیستید از نرم افزار طوطی برای اهداف غیرقانونی استفاده کنید. ما مجاز هستیم ارائه نرم افزارهای طوطی را متوقف ساخته و حق شما جهت استفاده از آنها را در هر زمانی فسخ کنیم. حقوق شما در جهت استفاده از نرم افزار طوطی در صورت عدم تبعیت شما از هر یک از شرایط نرم افزاری طوطی، شرایط و قوانین استفاده یا هر یک از شرایط خدماتی بدون اعلان قبلی فسخ خواهد شد. سایر شرایط مربوط به شخص ثالث که در نرم افزارهای به خصوص طوطی درج شده و مشخصاً در مدارک مربوطه تعیین شده اند ممکن است شامل این نرم افزارهای به خصوص شوند و در صورت تضاد با شرایط حاضر، ناظر بر استفاده از این نرم افزارها خواهند بود. تمام نرم افزارهای استفاده شده در هر یک از خدمات طوطی جزء مایملک شرکت طوطی یا ارائه کنندگان نرم افزاری آن بوده و تحت حفاظت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی هستند.
  • استفاده از خدمات شخص ثالث: شما هنگام استفاده از نرم افزار طوطی همچنین ممکن است از خدمات یک یا چند شخص ثالث مانند حاملهای بی سیم یا ارائه دهندگان پلتفرم موبایل استفاده کنید. استفاده شما از خدمات این اشخاص ثالث مشمول سیاست ها، شرایط و قوانین استفاده و هزینه های جداگانه ای است که مربوط به این اشخاص ثالث می باشد.
  • عدم مهندسی معکوس: شما مجاز نیستید نرم افزار طوطی را چه به صورت کلی و چه جزئی مورد کپی، تغییر، مهندسی معکوس، دیکامپایل، تجزیه و دستکاری قرار داده یا با سایر اشخاص در این راستا همکاری کنید.
  • به روز رسانی ها: ما به منظور به روز نگاه داشتن نرم افزار طوطی ممکن است در هر زمان و بدون اعلان قبلی به روز رسانی های خودکار یا دستی برای نرم افزار ارائه کنیم.
  • مقررات صادراتی؛ کاربران نهایی دولتی: شما به عنوان یک کاربر در قبال تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و وزارت بازرگانی مسئول بوده و می بایست از آنها پیروی کنید.

تنظیمات مربوط به تبلیغات:

شرکت طوطی پیشنهادهای ویژه و آگهی های تبلیغاتی ای را از طریق خبرنامه های ارسالی با ایمیل و سایر ابزارهای ارتباطی به شما عرضه می کند. شما به عنوان یک کاربر همواره حق خاتمه دادن به خبرنامه ها را از طریق بخش unsubscribe وب سایت یا ارسال ایمیل به آدرس customer@tutti.ir دارا هستید.

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می دهید:

اطلاعاتی که به ما ارائه می کنید از قبیل آدرس، نظرات یا سایر موارد نزد ما محفوظ بوده و فقط به منظور بهینه سازی خدمات مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تاریخ اجراء: یازدهم آپریل 2015


فروشگاه خصوصی طوطی

طوطی یک شرکت خصوصیه با مسئولیت محدود که توسط اشخاصی با سابقه کار و تحصیل در ایران و خارج از ایران تاسیس شده و به ثبت رسیده. یکی از اهداف اصلی طوطی به وجود آوردن ِ فضایی شاد و متفاوت برای خرید کالاهایی هست که معمولا به راحتی و با قیمت مناسب در دسترس نیستند. برای رسیدن به این هدف، طوطی به طور مستمر با شرکت های اصلی تولید کننده ی کالا، تامین کنندگان خدمات و نمایندگی های اصلی آنها در ارتباط هست تا بتونه بهترین محصولات رو با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار بده!